סרטון ויראלי הוא מטריקס אינסופי וחלומי של אפשרויות עבור משווקים.

הסרטונים הוויראליים שלנו נועדו למשוך את תשומת הלב במדיות החברתיות ולעודד תנועה אורגנית ומעורבות של לקוחות פוטנציאלים עם התוכן שלך.

קמפיין וידאו ויראלי זוכה לאחוז צפיות אורגניות גבוה בהרבה מאשר קמפיין טקסט פשוט. הקמפיין מספק החזרים גבוהים משמעותית להשקעה הראשונית של הפקתו, והוא נכס שממשיך להוזיל את עצמו אך גם לייקר את ערכו באופן קבוע עם צבירת קהל הצופים.

 

אנו יכולים לעזור לך להפעיל את קמפיין הווידאו הוויראלי שלך כדי לספק לך נכס מסוג זה, בהתחייבות.

במאה ה 21 וידאו הוא בגדר חובה לכל עסק ששואף להמשיך ולהתקדם. בין אם נצלם סרטון מוצר או סרטון תדמית, בחבילות שלנו נביא אותך משלב המיקוד והקריאייטיב ועד לקצירת תוצאות הקמפיין.
 

החבילות שלנו כוללת: צילום, עריכה, גרפיקה, וכל מה שצריך בכדי למצב את המותג שלך גבוה ולהגדיל את העסק.

גשדגכ.png

סרטוני דוגמא:

חבילות שיווק ויראלי

 

חבילת קמפיין וידאו ויראלי "האורקל"

ראיון ערוך, ממותג, ומתוקתק אצלנו בסטודיו. תן לנו לסדר לך את המיקרופונים ולארגן לך קהל בזמן שאתה תדבר על מה שאתה מבין בו הכי טוב..

חבילת ניו קמפיין וידאו ויראלי "ניו"

סרטון מוצר בטוויסט אחר. 60 שניות של סרטון שטח ויראלי מטורף, תן לנו לצאת החוצה לעולם ולתעד את העוצמות שטמונות במוצר שלך.

חבילת טוק שואו

מכירים את זה שאתם הטובים ביותר בתחום שלכם, שאתם יודעים שיש לכם מה לתת, ושכוח העל האישי שלכם – זה שעושה אתכם מיוחדים מוכן להחשף, אך אין מי שיתעד את זה בסביבה?

בואו נשים את הדברים על השולחן ונדבר על הדברים באולפן שלנו עם שי חי ומומחים לבחירתכם

חבילת ריאליטי לעסקים

עונה של 5 פרקים של 5 דקות כאשר כל פרק מלווה את סיפור ההצלחה של העסק אצלנו בביזנס טיים, החל מפגישת האבחון ועד להצלחה. את הפרוייקט ילווה, ינחה ויערוך שי חי.

 

הצילומים יערכו בבית העסק, בסביבבתו הטבעית של המצטלם ובסטודיו הצילום שלנו. באופן זה נוכל לקשור את ההצלחות הקטנות של הלקוחות שלכם אליכם, ולתעד ולפרסם את זה כתוכן ויראלי.

 

זה יאפשר לנו לחשוף את העובדים שלכם, וליצור מעורבות עם לקוחות פוטנציאלים חדשים שיחשפו לתכנית בחשבונות האינסטגרם של שי חי ו B RealTV וכמובן בחשבונות הדיגיטל שלכם.