נילי רותם - ביחד ננצח את הקורונה

עודכן ב: מאי 20

נילי רותם, יועצת ומאמנת עסקית, מומחית לניהול זמן ויעילות, מרצה ומנחה סדנאות בארגונים. עורכת דין, בעברה מנכלית חברה לייעוץ עסקי. בעלת נסיון של 15 שנים בליווי מנהלים ועובדים.

איך הופכים לימון ללימונדה, ווירוס קורונה לקורונה צ'כית?

כמה רעיונות לניצול יעיל של ימי הקורונה לחיזוק תשתיות העסק שלכם

כך שתהיו מוכנים לפעולה

ביום שאחרי.

1. הרצאה- אם חשבתם או חלמתם אי פעם להעביר הרצאה, כשירות בתשלום או כמגנון ליצירת לידים (או גם וגם). זה הזמן לאסוף תכנים, לבנות הרצאה, להכין מצגת פאוור פוינט מצוינת ולתזמן פגישת זום עם כמה חברים שאתם סומכים עליהם על מנת לבצע פיילוט.

2. שיפור מיומנויות. אני החלטתי על קורס אונליין לשיפור מיומנויות הפאוור פוינט שלי, לדוגמא. זו הזדמנות ללמוד שיווק בפייסבוק או באינטסגרם, שימוש ב CANVA לעיצוב או בתכנות עריכת וידאו – כך שאחרי הקורונה הפיד שלכם ישתדרג בכמה רמות.

3. הכנת מלאי תכנים – אפשר לנצל את הזמן להכין פוסטים לפייסבוק ולתזמן אותם כמה שבועות קדימה, או מאמרים לרשימת הדיוור שלכם – כך שכשתחזרו לעבודה שוטפת תהיו פנויים לחלוטין לטפל בכל הלקוחות שיתדפקו על דלתיכם

4. בניית רשימת דיוור. זה הזמן להקליד את כל כרטיסי הביקור שמעלים אבק לתוך אקסל, להזין אותו למערכת דיוור ולהתחיל להפעיל את מה שנחשב – עדיין – אחד מכלי השיווק היעילים ביותר.

5. נטוורק. אפשר להגדיל את רשת הקשרים שלכם באופן וירטואלי. עסק אתו אני עובדת, דווקא באחד התחומים שנפגעו הכי הרבה – הפקת אירועים – משקיע כל יום 3 שעות לקריאת פוסטים בקבוצות מקצועיות ייעודיות, מענה לשאלות, ויצירת קשרים עם ספקים וקולגות (שיכולים בהמשך להיות מקור נהדר ללידים) במסנג'ר.

6. אינבוקס זירו. זה הזמן לעשות פסח במיילים שלכם ולהכיל את שיטת אינבוקס זירו. רוצים לדעת איך עושים את זה? פה אני מסבירה בדיוק איך https://healthy.walla.co.il/item/3222792

7. וגם פסח בתיקיות שב EXPLORER

8. פרופיל לינקדאין. איך נראה פרופיל הלינקדאין שלכם? זה הזמן לשדרג אותו, לבקש המלצות מכל הקשרים שלכם, למלא את כל הסעיפים ובעיקר להגדיל את מספר הקשרים.

7 צפיות

צרו איתנו קשר

חיים פקריס 4, רחובות | 03-3818888 | office@business-time.co.il

  • Facebook

כל הזכויות שמורות ל-Network-Time, בניית אתרים, פרסום וקידום אתרים באינטרנט | טל: 053-4313173